605451001, 660799520
Zaznacz stronę

Meble na wymiar Kętrzyn

Stworzymy meble
Twoich marzeń

R

Kuchnie na wymiar

Specjalizujemy się w projektowaniu i montowaniu mebli kuchennych na wymiar

R

Szafy wnękowe

 Projektujemy i wykonujemy szafy wnękowe dostosowane idealnie do potrzeb klienta

R

Konstrukcje drewniane

Wykonujemy drewniane układy konstrukcyjne — wiaty, tarasy i nie tylko

Meble na wymiar Kętrzyn

Mieszkasz w Kętrzynie i szukasz stolarza w okolicy? Jesteśmy firmą, która na co dzień stacjonuje w Giżycku, jednak realizujemy zamówienia także w okolicznych miejscowościach. Stoldom Giżycko to stolarnia specjalizująca się w projektowaniu, tworzeniu i montażu mebli na wymiar w Kętrzynie. Jesteśmy specjalistami, którzy już od lat pomagają osobom chcącym zaaranżować swoje cztery ściany zgodnie ze swoją wizją. Specjalizujemy się w projektowaniu mebli na wymiar — do kuchni, łazienek, salonów — ale także w konstrukcjach drewnianych, takich jak tarasy czy wiaty. Projekty meblarskie realizujemy kompleksowo — od projektu aż po montaż, jednak nie ma przeciwwskazań ku temu, abyśmy zrealizowali projekt zaproponowany przez klienta. Działamy nie tylko w Kętrzynie, ale także w Mrągowie, Giżycku czy Orzyszu. Aby się z nami skontaktować, zadzwoń lub napisz SMS na numer (+48) 605-451-001.

Stolarz Kętrzyn — o naszej firmie

Zadowolenie naszych klientów motywuje nas do pracy. Wierzymy, że drogą do wzajemnej radości z realizacji jest nawiązanie nici porozumienia. Zależy nam na tym, aby klient otrzymał projekt zgodny ze swoimi oczekiwaniami, dlatego liczmy na to, że we wczesnym etapie współpracy otrzymamy właściwe wytyczne. Klient nie musi znać się na stolarce — zawsze dobieramy optymalne rozwiązania, co pozwala nam realizować wizje klienta zgodnie z tym, co miał na myśli. Uważamy, że dobry stolarz Kętrzyn powinien wspierać klienta w procesie decyzyjnym, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na konsultacje i rozwiewanie wątpliwości.

Meble łazienkowe Kętrzyn — zaufaj specjalistom

Nic tak nie relaksuje jak chwila spędzona w łazience. Im lepiej wyposażona, tym lepsze nasze samopoczucie. Meble łazienkowe mają bardzo duży wpływ na to, jakie jest nasze samopoczucie, nawet w trakcie kilkuminutowego posiedzenia. Warto także mieć na względzie komfort ich użytkowania oraz wytrzymałość, wszak łazienka to pomieszczenie, w którym regularnie mamy do czynienia ze zmianami temperatur oraz dużą wilgocią. Stoldom Giżycko wykonuje łazienkowe meble na wymiar, które cieszą oko i sprawiają, że przestrzeń nabiera nowych, piękniejszych kolorów. 

Szafy na wymiar Kętrzyn — czy warto?

Szafa przydaje się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Biuro, przedpokój, kuchnia, garderoba, sypialnia — w każdej z tych przestrzeni przyda się mebel, w którym będzie można przechowywać niezbędne rzeczy. Szafy na wymiar to doskonały wybór dedykowany osobom, które cenią sobie indywidualne podejście. Twoja przestrzeń nie musi być kopią z gazetki reklamowej sklepu meblarskiego — z naszą pomocą możesz zaaranżować ją zgodnie z tym, co podpowiada Ci intuicja. Czas oczekiwania na szafę na wymiar jest dłuższy, jednak uczucia związane z jej obecnością są nagrodą wyłącznie dla najlepszych.

Masz pytania?