605451001, 660799520
Zaznacz stronę

Meble na wymiar Mrągowo

Stworzymy meble
Twoich marzeń

R

Kuchnie na wymiar

Specjalizujemy się w projektowaniu i montowaniu mebli kuchennych na wymiar

R

Szafy wnękowe

 Projektujemy i wykonujemy szafy wnękowe dostosowane idealnie do potrzeb klienta

R

Konstrukcje drewniane

Wykonujemy drewniane układy konstrukcyjne — wiaty, tarasy i nie tylko

Meble na wymiar Mrągowo

Jesteś w Mrągowie i szukasz firmy, która zajmie się umeblowaniem Twoich czterech kątów? Stolarnia Stoldom Giżycko znajduje się około 50 kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania, jednak przemierzenie tej trasy nie stanowi dla nas kłopotu. Mimo dzielących nas kilometrów gwarantujemy, że proces tworzenia i montażu przebiegnie szybko i sprawnie. Jesteśmy specjalistami od lat zajmującymi się pracami stolarskimi — meblami na wymiar oraz konstrukcjami drewnianymi, takimi jak wiaty czy tarasy. Przez lata stworzyliśmy wiele projektów, które cieszą oko ich obecnych właścicieli po dziś dzień. Działamy nie tylko w Mrągowie, ale także w Giżycku, Kętrzynie czy Orzyszu. Aby się z nami skontaktować, zadzwoń lub napisz SMS na numer (+48) 605-451-001.

Stolarz Mrągowo — zarys współpracy

Każda realizacja cieszy nas co najmniej tak samo jak naszych klientów. Wiemy jak ważną rolę odgrywają meble, niezależnie od tego, do jakiej przestrzeni mają być przeznaczone. Dbamy o to, aby na etapie ustalania przebiegu współpracy mieć pełną jasność co do oczekiwań klienta. Dzięki temu proces projektowania, realizacji i montażu przebiega szybko i sprawnie. Pomiary, dobór materiałów do realizacji zlecenia, ustalenie terminu montażu i określenie formy płatności to tylko niektóre z zadań, które obejmują cały proces tworzenia.

Meble łazienkowe Mrągowo — zleć ich wykonanie

Łazienka to często najmniejsze pomieszczenie ze wszystkich, trudno jednak stwierdzić, że jest ono najmniej ważne. Mimo że spędzamy w niej stosunkowo niewiele czasu, to jednak od jej estetyki i funkcjonalności w dużej mierze zależy nasze samopoczucie. Trudno oczekiwać, że nieestetyczne i kiepsko wykonane meble łazienkowe będą powodować uśmiech na naszej twarzy. Dużo rozsądniej jest zdecydować się na solidne meble łazienkowe z mazurskiej stolarni, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów związanych z wyposażeniem łazienki. Z tym doświadczeniem przychodzimy do naszych klientów, którzy mogą liczyć na wsparcie merytoryczne oraz techniczne. Postaramy się, aby nowe meble łazienkowe były rodem z Twoich marzeń.

Szafy na wymiar Mrągowo — dopasowane do Twoich potrzeb

Trudno wyobrazić sobie umeblowanie domu bez posiadania szafy. Ten prosty mebel na pewno przyda się wszędzie tam, gdzie zostanie postawiony — w przedsionku, sypialni czy salonie. Warto zadbać o to, aby szafa, na którą się zdecydujesz, była dopasowana do pozostałych elementów przestrzeni. Jeśli kierujesz się w życiu bezkompromisowym podejściem, usługa wykonania szafy na wymiar jest dla Ciebie. Osoby, które się na nią decydują, oszczędzają dziesiątki godzin, które mogłyby spędzić na przeglądaniu katalogów sklepów z meblami. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz mebel szyty na miarę, dopasowany w stu procentach do Twoich potrzeb.

Masz pytania?